Sleep Pillow

Mac için Rahatlatıcı Sesler Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 101 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Clear Sky Apps LTD
Sleep Pillow; MAc işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz, içerisinde zihninizi ve bedeninizi rahatlatacak, rahat uykuya dalmanızı sağlayacak olan çeşitli müzikler bulunan oldukça faydalı bir uygulamadır.

Sleep Pillow; Mac işletim sistemine sahip cihazlarınızda kullanabileceğiniz, içerisinde zihninizi ve bedeninizi rahatlatacak, rahat uykuya dalmanızı sağlayacak olan çeşitli müzikler bulunan oldukça faydalı bir uygulamadır.

Yayınlandığı günden bu yana 3 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan uygulamada evinizde rahat uykuya dalmanızı sağlayacak atmosfer oluşturan 80'den fazla doğal ortamda kaydedilmiş olan sesler bulunuyor. Ayrıca yüksek kalitede görüntülere de sahip olan Sleep Pillow arka plan veya ekran koruyucu olarak çalışabilmektedir.

Bunun yanı sıra sizi en çok rahatlatan sesleri ve müzikleri favori listenize ekleyebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuzda hızlı bir şekilde aradığınız ses veya müziğe ulaşabilirsiniz. Farklı kategoriler halinde listelenmiş olan rahatlatıcı ses ve müzikleri ile rahat uykuya dalmanızı sağlayan Sleep Pillow uygulamasını denemenizi öneririm.

Sleep Pillow indir